Клиничен терапевт

Описание на работата

Изисквания за образование и опит:

Задължително е кандидатът да притежава диплома за завършено обучение по естетична медицина или университетско образование (Здравни грижи)
  • Завършено образование в университет или колеж е плюс (бизнес, маркетинг)
  • Необходим е практически опит минимално 2 години
  • Предишен опит със системи IPL (високоинтензивни светлинни импулси) и лазерни системи е предимство
  • Предишен опит с капиталово оборудване е плюс
  • Задължително е владеенето на английски език, владеенето на други езици е предимство
  • Задължително е кандидатът да притежава валидна шофьорска книжка и паспорт (да има възможност за пътуване)
  • Кандидатът трябва да притежава необходимата сръчност за извършване на процедури на пациентите

Отговорностите включват, но не се ограничават до следното:

Клинична помощ

  • Обучение на клиентите как ефективно и безопасно да използват продуктите от портфолиото на Venus Concept
  • Поддържане на високо ниво на клиентско обслужване и контакти с всички клиенти в региона
  • Свързване с клиентите по график с цел обсъждане на клинични въпроси
  • Срещи с клиентите по Skype или интернет за клинични сесии
  • Практическо обучение чрез държане за ръка на семинари в различни области, демонстрации и преподаване на клинични процедури

Разположение, подкрепа

    • Работа от нашия офис в София и от дома с утвърдено работно време по график и попълване на седмичен отчет до клиничния мениджър за отработените часове
    • Приемане на обаждания от клиенти и представители през работно време и при извънредни ситуации
    • В някои моменти може да е необходимо много пътуване и графикът трябва да бъде гъвкав, за да е възможно да се посрещнат непланираните нужди на компанията и нейните клиенти
    • Пътуване предимно в България. Международни пътувания, когато е необходимо
    • Посещение на конференции или търговски изложения, когато е необходимо
    • Подкрепа на усилията на екипа по продажбите чрез приемане на телефонни обаждания от бъдещи клиенти при необходимост и чрез посещения на клиенти, които се нуждаят от клинична помощ след продажбата
    • Поддържане на открита комуникация с колеги на международно ниво, споделяне на информация и идеи
    • Познания за осигуряване на качеството на продукта
    • Гарантиране, че всички необходими доклади, предоставени на клиничния мениджър и клиничния директор, са точни и навременни
    • Редовна връзка с клиничния директор за обмен на информация и обратна връзка от клиентите
    • Посещение на периодично провеждани семинари и обучителни сесии
    • Познаване на новостите в отрасъла и новите технологии (особено на конкурентите)
    • Поддържане на високо ниво на познания за продуктите и технологиите на Venus Concept. Разбиране и способност за формулиране на информацията пред клиентите, медиите и потенциалните клиенти
Обичайни условия на работа
    • Работа в офис, много пътуване плюс работа вечер или през уикендите

Възнаграждение

Месечна заплата

Изпратете автобиографията си

Благодарим Ви за интереса Ви да се присъедините към екипа на Venus Concept. Попълнете формуляра по-долу и ще се свържем с Вас, ако отговаряте на условията.

ВСИЧКИ ПОЛЕТА СА ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ